Pełne ubezpiecznie

Wszystkie nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC, NW, KR oraz Assistance 24/7 działające również za granicą.

Brak limitu kilometrów

Wszystkie samochody pożyczane są bez limitu kilometrów - nie dotyczy okresów od 30 dni.

Nowe samochody

Wszystkie samochody kupujemy jako nowe u dealerów oraz dbamy, by zawsze były to najnowsze modele, co widać po rocznikach naszej floty.

Wyjazd za granicę

Nie pobieramy dodatkowych opłat za wyjazd za granicę do krajów Unii Europejskiej. Jedynie prosimy o wcześniejszą informację o takim wyjeździe.

Podstawienie / Odbiór

Świadczymy usługi podstawienia oraz odbioru samochodu z lotniska Kraków-Balice/Rzeszów-Jasionka, jak również door-to-door. Koszty podstawienia lub odbioru z/na lotnisko - 200 zł.

Weekend

Wprowadziliśmy możliwość wynajmu auta tylko na weekend. Weekend liczony jest od piątku godz. 16.00 do poniedziałku godz. 9.00

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy to usługa skierowana do osób, które chcą pożyczyć samochód do jednego miesiąca w sprawach prywatnych, na weekendowy wyjazd, potrzebują auta zastępczego lub chcą wyjechać na urlop z rodziną.

Wynajem średnio- i długoterminowy

Wynajem średnioterminowy skierowany jest do osób które potrzebują samochodu w danym okresie do 6 miesięcy. Świadczymy również wynajem długoterminowy głównie dla firm z Tarnowa i okolic, które potrzebują aut do prowadzenia działalności i stałych kosztów bez konieczności zarządzania flotą samochodów.

Assistance / Samochód zastępczy

Współpracujemy i świadczymy usługi wynajmu samochodu zastępczego dla największych firm Assistance w przypadku kolizji/wypadku czy awarii Twojego pojazdu.