Opinie innych klientów

 • Pan Michał jest jedyną osobą która chciała się zająć moim BMW E34 Hartge z 1988roku. Jest mi niezmiernir miło że mogłem go poznać osobiście, podszedł do auta z duszą, wszystko co było możliwe zrobił i na konieć skasował mnie normalnie!!!! Jestem mu bardzo wdzięczny za usługę i polecam go każdemu kto ma problemy z tą marką. Bardzo gorąco pozdrawiam.P.S. na sterowniku tym co kupiłem jest igła :-)

  Marcin Wójcki

 • Super firma , ekstra fachowcy i szybka obsługa. Wyczucie w znalezieniu usterki czy problemu. nigdy się nie zwiodłem, jestem klientem od wielu wielu lat zawsze super obsługa, auta miałem różne i zawsze wszystkie obsłużone na maxa. Szczerze bardzo bardzo polecam !!!

  Przemysław Sękowski


 • U Pana Piotra serwisujemy się od 30 lat! Zakład niedługo zyska nową siedzibę bo klienci walą drzwiami i oknami. Do Pana Piotra dołączyli dwaj synowie - więc to piękna firma rodzinna, na których prostocie powinno wszystkim nam w Polsce powinno zależeć! W Petrocar full profesjonalizm, pełne oprzyrządowanie - także do najnowszych modeli. Pan Piotr zawsze życzliwy, mądrze doradzi, pokaże jakie są warianty naprawy. Serdecznie polecam!

  Artur Kubanik

 • PETROCAR naprawdę profesjonalna firma! Wszystko od A do Z jest takie jak ma być, zaczynajac od serwisu kończąc na wynajmie samochodow! Korzystam już od kilku lat z ich usług nigdy mnie nie zawiedli, wręcz przeciwnie... Szczerze Polecam! Panowie znają się na tym co robią i robią to z pasja..!

  Jakub Bogucki


 • Rzetelne rozwiązanie każdej usterki. Wymiana rozrządu, uszczelniaczy zaworowych, wymiana części zawieszenia, elementów silnika oraz Diagnostyka Komputerowa. Usługa była fachowa, a cena przystępna. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat. Serdecznie polecam.

  Rafal Tryba


 • Pełen profesjonalizm w związku z wypożyczenie samochód. Zero problemów przy jego zwrocie. Polecam w 100% pewniak. Napewno będę korzystał z tej wypożyczalni w przyszłości.

  Krzysztof Mar